Kontakt

powrót

Skontaktuj się z nami:

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, czyli przesyłanie drogą elektroniczną na mój numer telefonu lub e-mail , dla celów marketingu bezpośredniego , np. informacji o promocjach, materiałach edukacyjnych , akcjach.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych

Jeśli zamierzasz w formularzu umieścić treści związane ze zdrowiem Twoim lub Twoich bliskich prosimy zaznacz tę zgodę byśmy łatwiej i szybciej mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących zdrowia przez Nutricia Polska sp. z o.o. w celu obsługi mojego zapytania, zgłoszenia lub reklamacji. Moje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie mojej zgody, która może być w każdym czasie cofnięta, bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem. Dane osobowe dotyczące zdrowia nie będą przekazywane innym podmiotom.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nutricia Polska sp. z o.o. moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie w ramach Serwisu internetowego, w tym podanych przeze mnie danych dotyczących mojego zdrowia oraz związanych z moją aktywnością w Serwisie w celu otrzymywania od Nutricia Polska sp. z o.o. ofert dostosowanych do moich preferencji (również w wyniku zautomatyzowanego podejmowania decyzji i profilowania), spersonalizowanych reklam, treści oraz innych korzyści. Zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania.

 

Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, że ze względów technicznych w tej chwili nie mamy możliwości przesyłania odpowiedzi na pytania kierowane do nas z adresów mailowych z domen Onet, tj.: @onet.pl, @op.pl, @poczta.onet.pl, @onet.eu, @vp.pl, @buziaczek.pl, @poczta.onet.eu, @amorki.pl, @autograf.pl. Pracujemy nad rozwiązaniem problemów technicznych. W związku z tym w najbliższych dniach prosimy o przesyłanie pytań do naszych Ekspertów z innych adresów e-mail niż tych wymienionych wyżej lub o kontakt pod numerem tel. 22 55 00 155.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Nutricii Medycznej

Odpowiedzi w ramach serwisu będą udzielane wyłącznie z zakresu żywienia, w tym żywienia medycznego, w wybranych chorobach.

Administratorem danych jest Nutricia Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-728), ul. Bobrowiecka 8. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.