O nas

powrót

Sytuacja opieki nad osobą chorą często zaskakuje, stawiając nas w roli, do której nie mieliśmy szansy przygotować się wcześniej. Nagle potrzebujemy mnóstwa informacji, a przede wszystkim wsparcia w tej trudnej sytuacji.

Portal “Opieka nad chorym” jest miejscem dedykowanym opiekunom osób chorych onkologicznie, chorych przewlekle, osób starszych i po operacjach. Niezależnie od tego, czy dopiero niedawno znaleźliście się w roli opiekuna, czy też macie już w niej duże doświadczenie, na portalu “Opieka nad chorym” odnajdziecie różnego rodzaju informacje oraz porady, które wzbogacą Waszą wiedzę i pomogą zapewnić bardziej świadomą opiekę Waszym bliskim. Jeżeli nie odnaleźliście artykułu, który w pełni odpowiadałby na towarzyszące Wam wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z redakcją lub zadawania pytań ekspertom strony.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie opiekun może odnaleźć rzetelne i różnorodne informacje, miejsca, w którym nie będzie osamotniony w swoim wysiłku i codziennych staraniach.

Wspieramy opiekunów dzień po dniu.

Zespół portalu “Opieka nad chorym”